KONST / Litografier / Litografi 13152058

nr 1315 2058

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slussen, Signerad, numrerad 9/35, daterad 1989. Motivet: 21x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:29:50

  • Tema
  • 23 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén