KONST / Litografier / Litografi 13117289

nr 1311 7289

Litografi

Lei-Lei. Signerad, numrerad 27/500, daterad 2011. Motivet: 74x44 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:57:37

27/2 08:22:22 1      300 kr
2/3 17:24:31 2      Vinnande bud