KONST / Litografier / Litografi 13152054

nr 1315 2054

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Golfklubbor. Signerad, numrerad 8/175. Motivet: 45x35 cm

Konditionsrapport: saknar glas

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:53:31

19/3 17:51:10 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg