KONST / Litografier / Litografi 12713040

nr 1271 3040

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Litografi, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. N Mälarstrand, EA-upplaga, signerad, 1981. Motivet: 44x54 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:35:28

23/8 23:57:41 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson