KONST / Litografier / Litografi 13351036

nr 1335 1036

Ester Zetterberg

(1919-2007), Sverige

Litografi, Ester Zetterberg (1919-2007), Sverige. Signerad, numrerad 7/20. Motivet: 22x26cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:48:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Ester Zetterberg

Läs mer om Ester Zetterberg