KONST / Litografier / Litografi 12836112

nr 1283 6112

Dan Wolgers

(f. 1955), Sverige

Litografi, Dan Wolgers (f. 1955), Sverige. Signerad, numrerad 51/100, daterad -01. Motivet: 43x32 cm

Dan Wolgers, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:08

  • Tema
  • 21 okt

Dan Wolgers

Läs mer om Dan Wolgers