BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 13185374

nr 1318 5374

Lampetter

2 + 1 en i reservdelar. Höjd: 40cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:34:57