MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13636811

nr 1363 6811

Kökspall

1950-tal. Höjd: 60 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:02:48