SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Klädborstar 13591505

nr 1359 1505

Klädborstar

3 st, silver, England & Sverige, bland annat London Art deco. Längd: 16-25 cm, bruttovikt: ca 380g

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:49:40

Silver