BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 13327084

nr 1332 7084

Golvlampa

Hemi, Klot I. Höjd: 130

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:25:36