KONST / Litografier / Gicléetryck 13351058

nr 1335 1058

Gicléetryck

Catrin Johansson, Sverige. "Ser inte, Hör inte". Signerad, numrerad 23/60, oramat löst blad. Motivet: ca 40x60 m

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:57:44

10/6 19:17:50 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer