KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351049
nr 1335 1049
Grafiskt blad
Gicléetryck, Birgitta Månsson, "Röd Klänning". Signerad, numrerad 28/100, oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:27:38
24/6 19:46:54
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer