KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351049

nr 1335 1049

Grafiskt blad

Gicléetryck, Birgitta Månsson, "Röd Klänning". Signerad, numrerad 28/100, oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:27:38

24/6 19:46:54 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer