KONST / Litografier / Gicléetryck 13351049

nr 1335 1049

Gicléetryck

Birgitta Månsson, "Röd Klänning". Signerad, numrerad 28/100, oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:27:38

24/6 19:46:54 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer