KONST / Litografier / Gicléetryck 13371061

nr 1337 1061

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Dansen". Signerad, numrerad 850. Oramat löst blad. Motivet: 38x28

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:13:45)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 18:22:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson