KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 13407305

nr 1340 7305

Fotografi

Richard von Hofsten. "Nymphaea". Signerad, daterad 2014 a tergo, numrerad 5/20, ca 69x49 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:22:21

6/8 20:35:10 1      1.000 kr
9/8 23:19:00 2      Vinnande bud