MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14314353

nr 1431 4353

Fåtöljer

ett par, Valnöt

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 november 2021
kl 19:35:08