MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14314327

nr 1431 4327

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Fåtöljer, Ett par, Husmor, H Sjögren, etikettmärkt

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 15 november 2021
kl 20:16:17