MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13372528

nr 1337 2528

Fåtölj

1950-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:20:55

13/7 18:13:39 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko