MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13326420

nr 1332 6420

Fåtölj

1950-tal

Konditionsrapport: slitage

måndag 8 juni 2020
kl 19:18:28

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko