GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 13491307

nr 1349 1307

Mari Simmulson

(1911-2000), Sverige

Fat, Vicky Lindstrand, + skulptur, Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. Diameter: 30. Höjd: 25cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:34:21

Mari Simmulson

Läs mer om Mari Simmulson