KONST / Litografier / Färgserigrafi 13326513

nr 1332 6513

Howard Kanowitz

(f. 1929), USA

Färgserigrafi, Howard Kanowitz (f. 1929), USA. Komposition med konserv. Signerad, numrerad 25/100. Bladets mått: 69x90 cm, oramat löst blad

Howard Kanowitz, amerikansk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:32:42

Howard Kanowitz

Läs mer om Howard Kanowitz