KONST / Litografier / Färglitografier 12167336

nr 1216 7336

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vinterskärgård. Signerad, numrerad PT och 8/40. Motivet: ca 20x14 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:16:10

9/11 09:42:12 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson