KONST / Litografier / Färglitografier 13128308

nr 1312 8308

Leif Ahnlund

(f. 1949), Sverige

Färglitografier, 10st, Leif Ahnlund (f. 1949), Sverige. Signerade, 1992, oramade. Motivet: 60x83cm

Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 mars 2020
kl 20:26:18

3/3 11:38:25 1      Vinnande bud

Leif Ahnlund

Läs mer om Leif Ahnlund