KONST / Litografier / Färglitografier 13313062

nr 1331 3062

Dan Leonette

(f. 1941)

Färglitografier, 3 st, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, numrerad 44/170. Motivet: 51x41cm, oramade lösa blad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:14:07

28/5 08:11:06 1      Vinnande bud