KONST / Litografier / Färglitografier 13117040

nr 1311 7040

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografier, 2 st, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. 380 upplaga. Signerad. Motivet: 43x48-44x35cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:42:43

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström