KONST / Litografier / Färglitografi 13326025

nr 1332 6025

Vladimir Beck

(f. 1943)

Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), Signerad, numrerad 126/275. Motivet: ca 60x53 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:22:15