KONST / Litografier / Färglitografi 13117286

nr 1311 7286

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 244/266. Motivet: 38x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:02:10

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson