KONST / Litografier / Färglitografi 12837103

nr 1283 7103

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 71/360. Motivet: 45x56 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:05:35

21/10 11:15:43 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson