KONST / Litografier / Färglitografi 12713033

nr 1271 3033

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Stadsgården. Signerad, numrerad 303/375, daterad -80, motivet: 39x59 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:47:17

26/8 18:56:50 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas