KONST / Litografier / Färglitografi 12837099

nr 1283 7099

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Vinternatt", numrerad 33/350. Signerad, daterad -88. Motivet: 25x20 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:27:55

  • Tema
  • 21 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson