KONST / Litografier / Färglitografi 12837100

nr 1283 7100

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Vinter Möja". Signerad, numrerad 56/60. Motivet: 33x19 cm

Konditionsrapport: ej glas, slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:47:50

  • Tema
  • 21 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson