KONST / Litografier / Färglitografi 13152043

nr 1315 2043

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 80/360. Motivet: 40x32cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:21:50

23/3 19:26:57 1      1.500 kr
23/3 20:10:50 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson