KONST / Litografier / Färglitografi 13158402

nr 1315 8402

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 264/360. Motivet: 48x41cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:51:04

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson