KONST / Litografier / Färglitografi 13152042

nr 1315 2042

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 80/360. Motivet: 31x49cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:17:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson