KONST / Litografier / Färglitografi 12837064

nr 1283 7064

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. PT, "Sommarnatt Lilla Nassa", motivet: 30x48 cm. Signerad

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:38:35

21/10 12:59:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson