KONST / Litografier / Färglitografi 12837081

nr 1283 7081

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Nätbåten". Signerad, Motivet: 42x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:20:22

  • Tema
  • 21 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson