KONST / Litografier / Färglitografi 13406512

nr 1340 6512

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, 3 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad. Motivet: 28x40 cm

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:20:39

3/8 22:22:26 1      150 kr
4/8 16:42:38 2      Vinnande bud

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren