KONST / Litografier / Färglitografi 13162040

nr 1316 2040

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Stilleben med meloner, provtryck. Signerad. Motivet: 39x55 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:15:13

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz