KONST / Litografier / Färglitografi 13152015

nr 1315 2015

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 16/210. Motivet: 60x87cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:07:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl