KONST / Litografier / Färglitografi 13294204

nr 1329 4204

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Par, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, bladets mått: 57x41 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 maj 2020
kl 19:28:48

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl