KONST / Litografier / Färglitografi 13351057

nr 1335 1057

Nina Thorgeirsdottir

(f. 1967), Sverige

Färglitografi, Nina Thorgeirsdottir (f. 1967), Sverige. Signerad, numrerad 85/190, oramat löst blad. Motivet: ca 70x50 cm

Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:58:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Nina Thorgeirsdottir

Läs mer om Nina Thorgeirsdottir