KONST / Litografier / Färglitografi 13152140

nr 1315 2140

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 197/450, Stockholmsmotiv, år 2002. Motivet: 63x53cm, oramat löst blad

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:38:38

  • Tema
  • 23 mar

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin