KONST / Litografier / Färglitografi 13152120

nr 1315 2120

Mikael Persbrandt

(f. 1963), Sverige

Färglitografi, Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. EA-upplaga. Signerad. Motivet: 87x60cm

Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:09:15

  • Tema
  • 23 mar

Mikael Persbrandt

Läs mer om Mikael Persbrandt