KONST / Litografier / Färglitografi 13431021

nr 1343 1021

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 40/100. Motivet: 48x62 cm

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:10:43

23/8 18:16:33 1      500 kr
24/8 16:11:31 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius