KONST / Litografier / Färglitografi 13117072

nr 1311 7072

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Slussen. Signerad, numrerad 248/360. Motivet: 36x42cm

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:16:13

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius