KONST / Litografier / Färglitografi 12779409

nr 1277 9409

Martin Ålund

(f. 1967), Sverige

Färglitografi, Martin Ålund (f. 1967), Sverige. Bro. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 38x58, löst blad

Martin Ålund, svensk målare född i Umeå 1967.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:32:08

30/9 18:30:02 1      Vinnande bud

Martin Ålund

Läs mer om Martin Ålund