ART / Lithographs / Litograph in colors 12779409
nr 1277 9409
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Martin Ålund (b. 1967), Sweden. Bridge. Signed, HC-upplaga (hors de commerce). Sheet: 38x58, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Bro. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 38x58, löst blad
Martin Ålund, Swedish painter, born in Umeå 1967.
800
SEK 500
Monday September 30 2019
at 20:32:08
30/9 18:30:02