KONST / Litografier / Färglitografi 13152097

nr 1315 2097

Marion Belin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 316/385. Motivet: 37x51cm

Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:58:47

  • Tema
  • 23 mar

Marion Belin

Läs mer om Marion Belin