KONST / Litografier / Färglitografi 12713101

nr 1271 3101

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Cyklist på Slussen". Signerad, numrerad 2/250, bladets mått: 66x55 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:10:15

26/8 15:02:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk