KONST / Litografier / Färglitografi 13326063
nr 1332 6063
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Kustmotiv. Signerad, numrerad 141/250. Motivet: 65x53,5 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:45:04
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare