KONST / Litografier / Färglitografi 13326063

nr 1332 6063

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Färglitografi, Leopold Fare (1926-1996), Sverige. Kustmotiv. Signerad, numrerad 141/250. Motivet: 65x53,5 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:45:04

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare