KONST / Litografier / Färglitografi 12837095

nr 1283 7095

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 236/400. Motivet: 57x43cm

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:19:56

  • Tema
  • 21 okt

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow