KONST / Litografier / Färglitografi 13152106

nr 1315 2106

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. PT. Signerad, fågel. Motivet: ca 35x50cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:59:35

  • Tema
  • 23 mar

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson